Hakkımızda

AKIN TEMİZLİK, yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere Adana bölgesinde hizmet vermeye devam ediyor. Kullandığımız temizlik ürünleride kaliteden ödün vermeyiz. Tüm temizlik hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle şimdi iletişime geçin!.

 

BİZ KİMİZ ?

AKIN TEMİZLİK, YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBEYLE SİZLERE ADANA DA TEMİZLİK HİZMETLERİ VERMEKTEDİR. AKIN TEMİZLİK DENEYİMLİ EKİBİYLE BEKLEDİĞİNİZ HİJYENİ SİZLERLE BULUŞTURUYOR. 

HİZMET VERMEYE BAŞLADIĞIMIZ İLK GÜNDEN BU YANA TEMİZLİK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELERİ TAKİP EDİYOR VE SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ. HER ZAMAN TERTİPLİ, DİSİPLİNLİ VE İŞİNE ÖNEM VEREN PERSONELLERİMİZ EN ZOR TEMİZLİKLERDE BİLE HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİP EV TEMİZLİĞİ, İŞ YERİ TEMİZLİĞİ, İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ, BÜRO OFİS TEMİZLİĞİ, FABRİKA TEMİZLİĞİ, ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK, SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK, KOLTUK YIKAMA TEMİZLİĞİ VB. BİRÇOK TEMİZLİKLERDE MEKANLARINIZI SİZLERE TERTEMİZ VE IŞIL IŞIL TESLİM EDİYORUZ. AKIN TEMİZLİK OLARAK SAĞLIĞA VE SİZLERE VERDİĞİMİZ DEĞERDEN DOLAYI KULLANDIĞIMIZ TÜM TEMİZLİK MALZEMELERİ KALİTELİ OLUP VE EKİPMAN ARAÇLARIMIZ YENİ ÇIKAN ÜRÜNLERDİR.

MİSYONUMUZ

AKIN TEMİZLİK OLARAK MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞARAK, PAZARIN TALEP VE BEKLENTİLERİNİ TESPİT ETMEK, YENİ YOL HARİTALARI VE PAZARLAMA STRATEJİLERİ GELİŞTİRECEK HAREKET YETENEĞİNE SAHİP VE DİNAMİK OLMAK, SAYGIN, İSTİKRARLI, GÜÇLÜ, DÜRÜST VE GÜVENİLİR BİR KURUM OLMAK, SONUCA ODAKLANARAK, ÜRÜN VE HİZMETTE KALİTEDEN ASLA ÖDÜN VERMEMEK.

VİZYONUMUZ

AKIN TEMİZLİK OLARAK;  MÜŞTERİ VE ÇALIŞANLARINA DEĞER KATARAK ONLARIN MEMNUNİYETİNİ SAĞLAYAN, TOPLUMA VE ÜLKESİNE FAYDALI, SEKTÖRÜNDE YENİ FİKİRLERİ HAYATA GEÇİRME KONUSUNDA HER ZAMAN ÖNCÜ, SUNDUĞU HİZMET VE SERVİSLERLE ÖRNEK OLAN, SEKTÖRDE ÖNDE GELEN BİR FİRMA OLMAK